Середа, 02 грудня 2015 15:03

Чемпіонат України з боксу серед юнаків

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Черкащина була представлена 17-ма спортсменами. Дев’ять з них представники м. Умань, а саме вихованці відділення боксу Уманської  дитячо-юнацької спортивної школи, тренерів Віктора Петриченка та Віктора Кабанова. 13 боксерів з 17-ти стали призерами цього чемпіонату.

Вдвічі приємний той факт, що всі уманські боксери посіли призові місця.

Бронзовими призерами чемпіонату України стали:

Колісніченко Дмитро (33 кг) – учень школи №9,

Іванчук Роман (38.5кг) – учень школи №11,

Возний Олексій (38.5 кг) – учень НВК «школи – колегіуму №7», Шиманський Ростислав (40кг) – учень школи №1,

Івасюк Валентин (43кг) – учень школи №8,

Башинський Олексій (62кг), Давиденко Артем (40 кг) – учні школи №3.

Маргарян Артур (59кг) – учень НВК «школи-колегіуму №7» посів друге місце і лише у фіналі в рівному бою з рахунком 1:2 програв черкаському боксеру Кофану Максиму.

А переможцем став Дзюбейло Максим (48 кг) – учень школи №1.

Приємно те, що у підсумку Максима визнано найкращим боксером чемпіонату та нагороджено пам'ятним кубком.

Переможцем чемпіонату України став Кофан Максим з Черкас (59 кг). Другі місця у Кальченка Антона з Монастирища (45.5кг) та Голки Владислава з Черкас (38.5кг). Третім став Натан Макарян з Черкас (56 кг).