Четвер, 03 грудня 2015 17:06

IІ сесія міської ради VІІ скликання

• Про внесення змін до рішення міської ради від 30.01.2015 року № 2-66/6 «Про міський бюджет на 2015 рік».
  • Про доповнення плану діяльності Уманської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік.
  • Про затвердження плану діяльності Уманської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік.
  • Про затвердження Положення про відділ адміністративних та дозвільних процедур виконавчого комітету Уманської міської ради в новій редакції.
  • Про умови оплати праці міського голови Цебрія О.В.

На сесії були присутні 34 депутати міської ради, члени виконавчого комітету, керівники структурних підрозділів органів місцевого самоврядування та виконавчих органів, представники засобів масової інформації та громадських організацій.