Понеділок, 07 грудня 2015 10:11

День місцевого самоврядування

Переконаний, що майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування, адже це - найбільш необхідна і наближена до людей владна структура, яка об’єднує тих, кому громада довіряє свою долю і з якою пов’язує надію на покращення свого життя, відстоювання і захист власних інтересів.

Наше завдання - зробити Умань красивим і багатим, комфортним для проживання містом. Ваша активна громадська позиція, компетентність, високий професіоналізм, відповідальність є гідним внеском у розбудову нашого міста та держави.

Тож бажаю усім вам самовіддано любити своє місто, а праця в ім’я людей нехай приносить задоволення та радість, надихає на нові звершення.

Бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, міцного здоров’я, достатку, благополуччя, невичерпної енергії, оптимізму і наснаги в особистому житті та на ниві професійних здобутків.

міський голова

Олександр Цебрій