Вівторок, 22 грудня 2015 17:18

Уманські енергетики відзначили професійне свято

Працівників Уманських енергетичних мереж на чолі з мудрим керівником Петром Добровольським привітав міський голова Олександр Цебрій. «Від професіоналізму, сумління, злагодженої роботи наших енергетиків залежить стабільне функціонування економіки та повсякденне життя міста», зазначив Олександр Володимирович. Міський голова подякував працівникам Уманських енергомереж за їхню щоденну роботу, яка дозволяє уманчанам жити в комфортних умовах.

Кращі працівники були відзначені почесними грамотами виконавчого комітету Уманської міської ради, Уманської райдержадміністрації, Уманської районної ради, Уманських енергетичних мереж. Петро Добровольський також вручив відзнаки «Почесний енергетик ПАТ «Черкасиобленерго» та «Ветеран праці».

Святкову атмосферу під час заходу створювали колективи Уманського обласного музичного училища ім. П. Демуцького та міського Будинку культури.