Четвер, 18 лютого 2016 15:06

Засідання постійних комісій Уманської міської ради

18 лютого відбулось засідання  постійної  комісії з питань планування, бюджету і фінансів на якому розглянули та обговорили  проекти рішень: «Про затвердження звітів про використання коштів цільових фондів Уманської міської ради за 2015 рік.», «Про Програму енергозбереження та енергоефективності м. Умань на 2016-2020  роки», «Прозатвердження Програми забезпечення пожежної, техногенної та природної  безпеки міста на 2016-2020 роки» та «Про внесення змін до Переліку заходів з виконання Програми  містобудівної документації на 2015-2016 роки». В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Л.Кирилюк,заступник міського голови В. Бабич, начальник бухгалтерської служби Л.Філатова, начальник 14 ДПРЧ УДСНС України у Черкаській області О. Муратов та головний спеціаліст управління містобудування та архітектури Л. Сосонюк.