П'ятниця, 26 лютого 2016 08:56

Відбулося засідання виконавчого комітету Уманської міської ради

1. Про діяльність органу опіки та піклування щодо роботи з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування.
  2. Про переведення садового будинку у житловий будинок.
  3. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.
  4. Про безоплатну передачу з балансу відділу житлово-комунального господарства витрат з капітального ремонту житлового фонду.
  5. Про затвердження титульних списків відділу житлово-комунального господарства Уманської міської ради на 2016 рік (зі змінами).
  6. Про внесення змін до розпису міського бюджету на 2016 рік.
  7. Про затвердження планів цивільного захисту міста на 2016 рік.
  8. Про внесення змін  у склад Комісії з питань організації сезонної дрібнороздрібної торгівлі та надання послуг у сфері розваг на території об’єктів благоустрою міста Умань.
  9. Про встановлення режиму роботи закладів торгівлі, ресторанного господарства, сфери послуг та розваг.
  10. Про порушення клопотання з відзначення державними нагородами України.
  11. Про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Уманської міської ради.
  12. Про створення сім’ї патронатного вихователя Волкотруб О.І. і передачу дитини на виховання та спільне проживання.
  13. Про надання одноразової адресної матеріальної допомоги окремим громадянам.