П'ятниця, 26 лютого 2016 10:23

Рада студентського самоврядування обрала керівний склад

25 лютого  відбулося засідання лідерів студентського самоврядування вищих навчальних закладів Умані. На засідання були запрошені заступник міського голови Ольга Радченко та начальник відділу у справах сім’ї та молоді Наталія Вдовиченко, які ознайомили присутніх з заходами,  що будуть проводитися в місті, та звернулись до молоді з пропозицією активно долучатись, висловлювати свої думки та побажання.

У свою чергу студенти  розповіли про активну роботу студентських рад на базі кожного навчального закладу.

Також під час зустрічі шляхом відкритого голосування було обрано новий керівний склад Ради студентського самоврядування міста:

голова ради – Євген Драченко, студент Уманської філії Європейського університету;

заступник голови ради – Надія Оленіна, студентка Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;

секретар ради – Ліліана Калюжна, студентка ВСП Агротехнічний коледж Уманського НУСу.

Бажаємо успіху лідерам студентської громади міста в реалізації нових цікавих, креативних ідей.