Середа, 09 березня 2016 11:38

Депутати міської ради вчилися голосувати за новими правилами

Кирилюк зібрала депутатів, було ознайомлення обранців з процедурою поіменного голосування, яка буде застосовуватись з наступних сесій.

Як зазначила Людмила Миколаївна, Верховна Рада внесла зміни до ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», якими зобов"язала місцеві ради приймати рішення виключно у форматі поіменного голосування. Законом також визначено, що результати поіменного голосування підлягають обов'язковому оприлюдненню на офіційному сайті міської ради в день голосування.

Також під час навчання депутати ознайомилися з положеннями Закону України «Про запобігання корупції».

Нагадаємо, що 19 лютого депутати міської ради затвердили зміни до Регламенту Уманської міської ради VII скликання з урахуванням вимог вищезазначеного закону.