Четвер, 10 березня 2016 11:38

Весна розпочинається з волейболу

Перші дні весни у нашому місті були ознаменовані відкритим волейбольним турніром серед жіночих команд «Весняні ластівки». Турнір відбувся у спортивній залі Уманського національного університету садівництва.

Взяти участь у ньому були запрошені команди дівчат з міст Первомайськ, Гайсина, Кіровограда. Наше місто представляли дівчата з Уманського державного педагогічного університету та Уманського державного гуманітарно-педагогічного коледжу.

Усі матчі були дуже видовищними, дівчата показали гарну гру.

Переможцем турніру стала команда дівчат з міста Умані, друге місце посіла команда міста Первомайськ, третіми стали дівчата з міста Кіровоград.

Переможці були нагороджені кубками та грамотами. Також кожна команда отримали призи від ЗАТ ТК «Уманьхліб» та «Уманьпиво», ПП «Нікогда», МПП фірма «Ерідон», групи компаній «Лебединський насіннєвий завод».

Вітаємо гравців команди – Олену Нестеренко, Вікторію Сосновську, Тетяну Чорнокозинську, Яну Груненко, Яну Ткаченко, Галину Гребень, Катерину Клименко, Яну Гурську (Уманський державний педагогічний університет), Наталію Галицьку (Уманський гуманітарно-педагогічний коледж) та тренера команди Миколу Маєвського з перемогою.