Вівторок, 22 березня 2016 08:40

Десять уманчан стали переможцями чемпіонату області з боксу

Минулими вихідними у боксерському залі «Вулкан» (м. Черкаси) відбувся  чемпіонат Черкащини з боксу серед юніорів (2000-2001р.н.) та молоді (1998-1999р.н.).

У чемпіонаті області взяли  участь близько 120 боксерів з Жашкова, Маньківки, Мошурова, Тального, Ватутіного, Звенигородки, Чигирину, Черкаського р-ну, черкаські команди КДЮСШ «Вікторія», ДЮСШ «Вулкан», ДЮСШ «Спартак»,  ВПСК «Боксер» та збірна команда м. Умані, до складу якої увійшли вихованці відділення боксу Уманської ДЮСШ та боксерського клубу «Ринг».

У триденних змаганнях команда з Умані черговий раз довела, що саме Умань є центром розвитку боксу у нашій області. Як підтвердження тому - перелік уманчан-переможців чемпіонату.

ЮНІОРИ:

46кг. Колісніченко Максим, тренери: Петриченко В., Кабанов В.

48кг. Філіпенко Владислав, тренер Посовень Р.

52кг. Величко Кирило, тренери: Петриченко В.,  Кабанов В.

54кг. Остапчук Дмитро, тренери: Петриченко В., Кабанов В.

57кг. Радулов Владислав, тренер Ковалик О.

63кг. Видрик Дмитро, тренери: Петриченко В.,  Кабанов В.

70кг. Сливко Вадим, тренери: Петриченко В.;  Кабанов В.

МОЛОДЬ:

56кг. Мирошник Андрій, тренер Посовень Р.

64кг. Смілянець Назар, тренери: Петриченко В., Кабанов В.

69кг. Коблик Тарас, тренери: Петриченко В; Кабанов В.

«Срібло» чемпіонату вибороли Швець Сергій (юніори, 46 кг) та Хмелюк Олексій (молодь, 91 кг). Крисюк  Віктор (юніори, 66 кг) та Медвечук Владислав (юніори, 63 кг) отримали бронзові нагороди змагань.

Вітаємо спортсменів та тренерів.