Середа, 13 квітня 2016 07:59

Засідання постійних комісій Уманської міської ради

В роботі комісії взяли участь всі перевізники міста, а також секретар ради Л.М. Кирилюк, заступник міського голови Бабич В.В., начальник фінансового управління Петриченко А.В., начальника управління праці та соціального захисту населення Кучер Г.М., депутати міської  та  обласної ради,  а  також представники громадських організацій.

12 квітня 2016 року відбулось засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, інформаційної політики,  захисту прав  громадян, законності та  правопорядку, на якому було розглянуто проект рішення «Про дострокове припинення повноважень депутатів Уманської міської ради   VII скликання» та питання щодо дотримання процедури та законності прийняття рішення виконавчого комітету Уманської міської ради від 24.03.2016 року № 72 «Про затвердження тарифів на послуги з вивезення побутових відходів» . На засіданні були присутні секретар міської ради Кирилюк Л.М., заступник міського голови Бабич В.В., начальник юридичного відділу Гришак А.М., начальник відділу ЖКГ Харченко В.П.  та директор ТОВ «Екоклінер».