Четвер, 21 квітня 2016 14:15

Перспективи розвитку міста

Змістовною та цікавою була зустріч учасників «Академії молодіжного лідера» із заступником міського голови Ольгою Радченко та депутатом Уманської міської ради Юрієм Дробілком, що відбулася 20 квітня на базі спортивно-оздоровчого комплексу Амарант.

Ольга Радченко розповіла про Умань як туристичне місто, про заплановані заходи і фестивалі, що будуть відбуватися в межах святкування 400-ої річниці від першої писемної згадки про місто, та реконструкцію Центральної площі. На запитання присутніх Ольга Олександрівна ознайомила з реформуванням медицини в місті та розбудови пляжної території Осташівського ставу.

Депутат міської ради, голова постійної комісії з питань освіти, науки, культури, у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Дробілко повідав академікам про проведену роботу депутатами міської ради для розвитку міста. Також поділився деякими таємницями успіху та закликав всіх займатися спортом і вести здоровий спосіб життя, а почати запропонував із ролердрому.