Середа, 27 квітня 2016 14:36

Не будь байдужим!

«Бійся байдужих - вони і не вб'ють

і не зрадять, але тільки з їхньої

мовчазної згоди існують

на землі зрада і вбивство»

Під таким гаслом пройшов ІІІ міський молодіжний фестиваль соціальних проектів «Почуй!Побач!», організаторами якого стали відділ у справах сім’ї та молоді міської ради, факультет соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету, Клініка дружня до молоді Уманської дитячої міської лікарні.

Цікавими, пізнавальними та повчальними були виступи команд загальноосвітніх і вищих навчальних закладів міста. Тематика - різноманітна: війна, боротьба з тютюнопалінням, алкоголізмом, наркоманією, пропаганда здорового способу життя та високих моральних цінностей людини. Під час фестивалю глядачі насолоджувались піснями та танцями у виконанні Анастасії Білан, Тетяни Бадяки, хореографічного колективу «Крок вперед». Усі учасники отримали дипломи фестивалю та подяки.