П'ятниця, 29 квітня 2016 10:41

В загальноміській акції «Чистий четвер» взяли участь понад 2000 уманчан

28 квітня напередодні світлого свята Великодня за ініціативи міського голови Олександра Цебрія та за підтримки громадської організації «Рідна Умань» продовжилась загальноміська акція «Чистий четвер». Тільки сьогодні в межах акції було прибрано чимало проблемних об’єктів, місць громадського користування та інших територій.

«Завдяки спільним зусиллям небайдужих уманчан і депутатів міської ради ми зробили ще один крок до чистого та затишного європейського міста», - сказав Олександр Володимирович.

Загалом участь в акції, що розпочалась 1 квітня, взяли понад 2000 жителів міста. Протягом місяця було прибрано великі стихійні сміттєзвалища  такі як Холерний яр, по провулку Піківецькому, вулицях Калнишевського і Миколи Хвильового, прибережні зони ставків Осташівка, Зарембовий, а також старе Міщанське кладовище, стадіон «Сокіл» та інші об’єкти благоустрою. Всього було зібрано і вивезено близько 2000 м3 сміття.