П'ятниця, 10 червня 2016 12:37

Засідання постійних комісій

10 червня 2016 року відбулось засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, інформаційної політики, захисту прав громадян, законності та правопорядку, на якому було розглянуто проекти рішень «Про план роботи Уманської міської ради VIIскликання на ІІ півріччя 2016 року», «Про внесення змін до рішення міської ради від 01.12.2015 року № 8-1/7 «Про обрання постійних комісій Уманської міської ради VIІ скликання», «Про представників міської ради в Редакційній раді комунального підприємства «Телекомпанія Умань», «Про виконання міської цільової програми «Призовна дільниця» на 2014 - 2016 роки», «Про затвердження нового складу адміністративної комісії виконавчого комітету Уманської міської ради» та «Про затвердження Порядку демонтажу незаконно встановлених споруд на території міста Умань».

В роботі комісії взяли участь секретар міської ради Л. Кирилюк та начальник юридичного відділу А. Гришак.