Вівторок, 14 червня 2016 12:33

Засідання постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів

13червня відбулось засідання постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів, на якому розглянули та обговорили проекти рішень: «Про виконання міського бюджету за І квартал 2016 року», «Про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2015 року № 2-3/7 „ Про   міський  бюджет на 2016 рік”», «Про місцеві податки та збори», «Про затвердження  Положення про Службу господарського забезпечення виконавчого комітету  Уманської міської ради»,«Про внесення змін до рішення Уманської  міської ради від 25.12.2015 р.   № 2.6-3/7», «Про граничні суми витрат  виконавчим органам міської ради, закладам, установам та організаціям, які утримуються за рахунок місцевого бюджету», «Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Уманської міської ради», "Про затвердження  Програми виконання рішень судів та інших виконавчих    документів на 2016-2017 роки», «Про затвердження  міської Програми забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення матеріально-технічного резерву щодо попередженняі ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час таособливий період на  2016– 2017 роки у новій редакції»,  «Про внесення змін до цільової програми протимінної діяльності на 2015–2019 роки м. Умань.» та « Про внесення змін до програми організації рятування людей на водних об’єктах».

В роботі комісії взяли участь секретар ради Кирилюк Л.М.,  Плотнікова Л.П. – заступник міського голови, секретар   виконавчого комітету, Новосельцева І.Ю. – заступник начальника фінансового управління, Цкітішвілі В.А. – начальник відділу з питань цивільного захисту та оборонно-мобілізаційної  роботи, Філатова Л.В. – начальник бухгалтерської служби, Пархомюк Ю.В. – начальник відділу державної реєстрації, Гришак А.М. – начальник юридичного відділу та Загородній В.Б. – начальник відділу капітального будівництва.