Середа, 15 червня 2016 16:55

Засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю

15 червня відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю, на якому було розглянуто проекти рішень «Про припинення шляхом ліквідації Уманського Будинку вчителя», «Про результати роботи КП «Уманьводоканал» Уманської міської ради за   2015 рік», «Про погодження «Інвестиційної програми комунального підприємства «Уманьводоканал» Уманської міської ради на 2016 рік», «Про затвердження Програми підтримки діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків /ОСББ/ в. Умань на 2016-2018 роки»,
«Про результати роботи відділу житлово-комунального господарства в  осінньо-зимовий період 2015-2016рр.», «Про затвердження Порядку демонтажу незаконно встановлених споруд на території міста Умань» та «Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу управління містобудування та архітектури Уманської міської ради». Також розглянули та обговорили перелік звернень громадян, юридичних та фізичних осіб.

На засіданні були присутні секретар міської ради Кирилюк Л.М., заступник міського голови Бабич В.В.,  начальник відділу комунального майна Коломієць Н.В., в.о. начальника відділу житлово-комунального    господарства Харченко В.П.  та директор КП «Уманьтеплокомуненерго» Гуртовенко Ю.О.