П'ятниця, 17 червня 2016 17:05

Шановні працівники галузі охорони здоров'я міста!

zdnemmed medrabot. 300x196Від імені Уманської міської ради, виконавчого комітету, від усієї територіальної  громади вітаю Вас з професійним святом та висловлюю найтепліші слова вдячності Вам – представникам однієї з найважливіших у світі професій, що рятує людське здоров’я і життя.

Незважаючи на всі складнощі, що випробовує сьогодні сфера охорони здоров’я, престиж медичного працівника залишається дуже високим. У медицині немає другорядних професій – від кожного з Вас, від Вашого вміння, Вашого терпіння, Вашої самовідданості залежить життя тисяч людей.

Вірю, що найкращі традиції української медичної еліти – лікарська честь і громадянська відповідальність, висока моральність та інтелігентність, працьовитість і професійність – будуть тільки примножуватись та слугуватимуть на благо уманчан і народу України.

Бажаю Вам міцного здоров'я і благополуччя, здоров'я Вашим рідним і близьким, Вашим пацієнтам. Нехай здійснюються всі Ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!

міський голова                                         Олександр Цебрій