Середа, 21 вересня 2016 11:14

Черкащина отримає додаткові вагові комплекси

Убезпечувати дороги від руйнації область зможе завдяки новим вантажно-ваговим комплексам. Централізовано для країни їх мають закупити до Нового року. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, перебуваючи у вівторок на Черкащині.

Цієї весни область стала однією з перших, де на дорогах запрацював ваговий контроль.

– Але нам потрібно ще щонайменше шість таких установок, – зауважив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Без вагових комплексів на автошляхах області всі ремонти зводитимуться нанівець. Багатотонні вантажівки руйнують дороги вщент.

На це Прем’єр-міністр відповів, що невдовзі для областей мають закупити ще понад 70 вагових комплексів. Мовляв, це є у плані роботи Міністерства інфраструктури. Володимир Гройсман дав доручення пришвидшити цей процес.

– Уже багато шкоди завдано тим, що перевантажений транспорт їздить по дорогах, – сказав Прем'єр. – Це помітно. Навіть на нових дорогах дуже швидко з’являється колійність, якщо є перевантаженість. За ці речі треба дуже жорстко карати.

Також Володимир Гройсман закликав громадськість контролювати якість дорожніх ремонтів.