Середа, 21 вересня 2016 14:54

Відбулось засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, інформаційної політики, захисту прав громадян,законності та правопорядку

21 вересня відбулось засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, інформаційної політики, захисту прав громадян,законності та правопорядку на якому було розглянено проекти рішень: «Про роботу виконавчого комітету Уманської міської ради за І півріччя 2016 року», «Про затвердження міської програми «Безпечне місто» на 2016-2020 роки» та «Про затвердження Положення про адміністративну комісію виконавчого комітету Уманської міської ради в новій редакції» також розглянуто зверненя громадян.

В  роботі комісії взяли участь секретар міської ради Л.М. Кирилюк, заступник міського голови, секретар виконавчого комітету Л.П. Плотнікова та в.о. начальника відділу взаємодії з депутатами Т.М. Омельчук.