Вівторок, 11 жовтня 2016 12:11

Засідання постійної комісії з питань розвитку виробництва, підприємництва, інвестиційної та зовнішньо - економічної політики

10 жовтня 2016 року відбулось засідання постійної комісії з питань розвитку виробництва, підприємництва, інвестиційної  та зовнішньо - економічної політики, на якому було розглянуто питання щодо ситуації, яка склалася між мешканцями пров. Тихого та Роголем О.І. під час розробки детального плану території.Також було погоджено проект рішення міської ради «Про співпрацю та поріднення» та затверджено висновок до порядку розміщення зовнішньої реклами у м. Умань.

В роботі комісії взяли участь депутат міської ради О. Свідерський, начальник відділу архітектури, містобудування та кадастру О. Вербовська, в.о. начальника відділу взаємодії з депутатами Т. Омельчук, Роголь О.І.  та мешканці пров.Тихого.