Понеділок, 31 жовтня 2016 16:50

26 жовтня відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю, на якій було обговорено проекти рішень: «Про передачу  витрат  комунальним підприємствам», «Про передачу  витрат  виконавчому комітету Уманської міської ради», «Про передачу  витрат  відділу культури Уманської міської ради», «Про передачу  витрат відділу освіти Уманської міської ради», «Про зняття з балансу КП «Уманське РЕУ    № 3» квартири 24  житлового будинку 39 за адресою: вулиця Виговського  в  м.Умань» та перелік проектів рішень про передачу на баланс ОСББ житлових будинків. Також розглянуто звернення громадян, юридичних та фізичних осіб.

В  роботі комісії взяли участь в.о.начальника відділу взаємодії з депутатами Т.Омельчук, в.о.начальника відділу ЖКГ В. Харченко, начальник відділу капітального будівництва В. Загородній  та начальник відділу з управління комунальним майном Н. Коломієць.