П'ятниця, 04 листопада 2016 14:28

Засідання постійних комісій

4 листопада відбулось засідання постійної комісії з питань архітектури, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища на якому розглянули та обговорили проекти рішень: «Про розгляд звернень громадян та установ з питань землекористування» та «Про розгляд звернень громадян, установ та затвердження документації із землеустрою, надання земельних ділянок», «Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Незалежності, Залізничною та  провулками Привокзальним та Залізничним», «Про затвердження детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Маяковського, Черняховського та Бетховена», «Про розробку детального плану території обмеженої вулицями Тургенєва, Східною,Лисенка,Праці, Шолом Алейхема, Фортечною,  Звенигородською, Михайлівською та провулками Алексейчука Владислава і Кам’яним», «Про розробку детального плану території, обмеженої вулицями Вінницьким шосе, провулком Суворова, вулицею Мазепи, Індустріальною та Тепличною» та «Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за адресою: вул. Стуса,11».

В  роботі комісії взяли участь секретар ради Л.М. Кирилюк та  начальник  відділу з питань земельних відносин Тарасюк Л.М