Середа, 21 грудня 2016 12:36

Засідання постійних комісій

21 грудня відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю, на якій було обговорено проекти рішень: «Про Програму економічного і соціального розвитку м. Умань на 2017 рік», «Про затвердження ліквідаційного балансу відділу з питань цивільного захисту та оборонної роботи Уманської міської ради», «Про передачу витрат УМАНСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КОМУНАЛЬНИК», «Про передачу витрат Уманському комунальному підприємству «Уманьтеплокомуненерго», «Про затвердження передавального акта основних засобів, інших необоротних активів, нематеріальних активів та іншого майна відділу капітального будівництва Уманської міської ради», «Про затвердження ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ в новій редакції», «Про затвердження передавального акта УМАНСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ВИРОБНИЧО-ЖИТЛОВЕ РЕМОНТНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ №1» КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ “УМАНСЬКЕ РЕМОНТНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ №3”, «Про затвердження передавального акта КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ ЖИТЛОВЕ РЕМОНТНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ №2» КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ “УМАНСЬКЕ РЕМОНТНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ №3”, « Про Інспекцію з благоустрою м. Умань», «Про Центральну аварійно- диспетчерську службу міста Умані», «Про безоплатну передачу в комунальну власність частини лінії вуличного освітлення за адресою: вул. Костельна, 10 в м. Умань», «Про надання згоди на передачу на баланс ОСББ «Софія-6» житлового будинку за адресою: вул. Володимира Мономаха, буд. 6 в м. Умань», «Про надання згоди на прийняття з державної у комунальну власність територіальної громади м. Умань об’єктів державного житлового фонду, які обліковуються на балансі ПАТ «Укртелеком», «Про розподільчі рахунки із спеціальним режимом використання», «Про затвердження ліквідаційного балансу управління містобудування та архітектури Уманської міської ради», «Про Програму приватизації об′єктів комунальної власності територіальної громади міста Умань на 2017-2021 роки», « Про забезпечення Уманського об'єднаного міського військового комісаріату Черкаської області службовими будівлями та приміщеннями», «Про затвердження ліквідаційного балансу відділу комунального майна Уманської міської ради», «Про надання виконавчому комітету Уманської міської ради повноважень щодо управління комунальним майном», «Про відчуження транспортних засобів КП «Уманське РЕУ №3», «Про відчуження транспортних засобів автогосподарства відділу охорони здоров'я Уманської міської ради», «Про зарахування Уманській районній раді вартості виконаних ремонтних робіт орендованих приміщень в рахунок орендної плати», «Про затвердження ліквідаційного балансу КП «ЧАРІВНИК» та «Про затвердження ліквідаційного балансу Уманського Будинку вчителя».
Також розглянуто звернення юридичних та фізичних осіб.

В роботі комісії взяли участь секретар ради Л.М. Кирилюк, заступник міського голови В.В Бабич, начальник відділу капітального будівництва В.Б. Загородній, начальник відділу з управління комунальним майном Н.В. Коломієць, головний спеціаліст відділу архітектури, містобудування та кадастру Сосонюк Л.М., начальник бухгалтерської служби Філатова Л.В., начальник відділу освіти Мельник О.І. та начальник відділу з питань ЦЗ та ОМР Цкітішвілі В.А.