Четвер, 22 грудня 2016 17:00

Відбулось чергове засідання виконкому

vikonkom IMG 1437 1 300x20022 грудня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Уманської міської ради, на якому було розглянуто 22 питання:

Члени виконавчого комітету схвалили проект міського бюджету на 2017 рік та передали його на затвердження сесії міської ради, яке відбудеться завтра, 23 грудня.

Також під час засідання виконкому розглянули Програму економічного і соціального розвитку м. Умань на 2017 рік, стан медичного обслуговування дітей у дошкільних навчальних закладах міста; затвердили в новій редакції статути дошкільних навчальних закладів № 12, 25, 30, 31, Уманської дитячо-юнацької спортивної школи № 1 та КП «Уманьводоканал», узгодили статут громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Уманський загін самооборони».

Члени виконкому надали дозвіл на розміщення зовнішньої реклами та вирубку дерев, затвердили результати конкурсу з перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами № 14 «АТП-17155 – райлікарня» та «Залізничний вокзал – дачі «Олександрівка».

Крім того, затверджено план засідань виконавчого комітету на І півріччя 2017 року та календар знаменних і пам’ятних дат м. Умань на 2017 рік, розглянуто питання щодо нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету та надання одноразової адресної матеріальної допомоги окремим громадянам тощо.