Четвер, 29 грудня 2016 15:22

Повідомлення про оприлюднення результатів громадських слухань

26 грудня 2016 року в сесійній залі Уманської міської ради відбулися громадські слухання з обговорення проектів детальних планів території, а саме:громадської та житлової забудови, обмеженої вулицями Садовою, Олександрівською та Малою садовою та громадської та житлової забудови обмеженої вулицями Вернадського, Залізняка, Зоряною, Північною. Участь в громадських слуханнях прийняло 15 мешканців міста, серед яких були присутні члени виконавчого комітету міської ради, представники управлінь, відділів міської ради та громадяни міста.

Громадські  слухання складалися з виступу секретаря міської ради Кирилюк Л.М., розробника детальних планів території Камельовського І.П. та  коментарів, відповідей на запитання громадськості.

За результатами проведення громадських слухань всі зауваження та пропозиції внесенні до протоколу, з метою подальшого розгляду керівниками виконавчих органів міської ради,  депутатами міської ради.