П'ятниця, 30 грудня 2016 13:09

Уманська коляда – 2017

До уваги шанувальників народних традицій!

Розпочинається конкурс колядок і щедрівок «Уманська коляда»!

До участі в конкурсі запрошуються мешканці міста Умані та прилеглих міст і районів: аматорські та професійні колективи, веселі компанії колядників, щедрівників та посівальників усіх вікових категорій, творчі колективи.

Конкурс триватиме з 01 січня по 21 січня 2017 р.

Зберіть веселу компанію однодумців, одягніть різдвяні костюми, виконайте святкову пісню (колядку, щедрівку, посівалку) у друзів або в одному із закладів соціальної сфери міста чи району, зніміть цей процес на відео за допомогою будь-якого доступного пристрою (відеокамера, смартфон, фотоапарат), викладіть це відео на сторінці в YOU TUBE та надішліть електронною поштою посилання в заявці-анкеті на участь у конкурсі до оргкомітету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Найкращі відео отримають грошові винагороди.

Призовий фонд конкурсу:

Категорія «Професіонали»

• Лауреат 1-го ступеня – 3 000 грн.;
  • Лауреат 2-го ступеня – 2 000 грн.;
  • Лауреат 3-го ступеня – 1 000 грн.

Категорія «Аматори»

• Лауреат 1-го ступеня – 2 500 тис. грн.;
  • Лауреат 2-го ступеня – 1 500 тис. грн.;
  • Лауреат 3-го ступеня – 1 000 тис. грн.

АНКЕТА УМАНСЬКА КОЛЯДА

ПОЛОЖЕННЯ КОНКУРСУ КОЛЯДОК УМАНСЬКА КОЛЯДА 2017