Понеділок, 30 січня 2017 18:10

Cвітла пам'ять Герою

kiziloУманська міська рада, виконавчий комітет з глибоким сумом сповіщають, що 29 січня 2017 року в зоні проведення антитерористичної операції поблизу м. Авдіївка Донецької області героїчно загинув наш земляк Андрій Олександрович Кизило, і висловлюють співчуття рідним, близьким, друзям загиблого.

Капітан Андрій Кизило, 02 травня 1993 року народження, проходив військову службу в 72-ій окремій механізованій бригаді на посаді заступника командира батальйону.

Світла пам’ять про його мужність, честь, звитягу та непересічні людські якості назавжди залишаться в серцях рідних, земляків, бойових побратимів – усіх, хто знав, поважав та любив Андрія Олександровича – справжнього патріота та героя України!

Прощання з Героєм відбудеться 02 лютого 2017 року в м. Умань.

(Про час та місце буде повідомлено додатково).