Середа, 01 лютого 2017 14:25

Шановні уманчани!

Den zhalobyВідповідно до розпорядження міського голови від 31 січня 2017 р.  № 20-р у м. Умань 02 лютого 2017 року оголошено День жалоби за загиблим мешканцем міста Умань
Кизилом Андрієм Олександровичем,
1993 року народження, капітаном, заступником командира батальйону 72-ї окремої механізованої бригади, який героїчно загинув під час проведення антитерористичної операції в районі міста Авдіївка Донецької області.

У День жалоби приспустити Державний прапор України на адміністративних будівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності.

Відмінити на території міста проведення розважально-концертних заходів та спортивних змагань.

Обмежити місцевим засобам масової інформації трансляцію розважальних теле- та радіопередач.