Середа, 15 лютого 2017 17:00

Одразу дві медалі здобули уманські спортсменки

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

З 05 по 11 лютого в місті Ковель проходив чемпіонат України з боксу серед дівчат – юніорок, дівчат – молодіжниць  та жінок.

Черкащину на цих змаганнях представляли 14 боксерок різного віку. Серед них були три представниці уманської школи боксу: Олександра Ткачук 60 кг (молодь), Анастасія Цуркан 64 кг та Крістіна Кіндратенко +80 кг (жінки).

Одразу дві медалі здобули уманські спортсменки. Ткачук Олександра посіла друге місце у своїй ваговій категорії та Кіндратенко Крістіна здобула бронзову медаль.

Приємно відмітити той факт, що студентка Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т.Г.Шевченка Олександра Ткачук у півфіналі здолала суперницю з Івано-Франківська, якій нещодавно програла, одним словом взяла реванш.

Вітаємо дівчат і бажаємо натхнення для подальших звершень.