Понеділок, 20 березня 2017 15:47

Волейбольний турнір пам'яті Василя Хорсака

У місті Умані відбувся 19 – й відкритий турнір з волейболу серед команд ветеранів присвячений пам’яті ветерана Уманського спорту Василя Хорсака.

Стало доброю традицією проводити змагання з волейболу, які   присвячуються людині, яка протягом усього свого життя була вірна спорту та вчила цьому не одне покоління уманчан це Василь Павлович Хорсак.

Усе  життя  Василя  Павловича присвячено спорту. Його вихованці - переможці обласних першостей, учасники фіналів першостей  України,  збірники України.

До  останньої  хвилини  (15.03.1997 року)   він  знаходився  у  самому  центрі спортивного  життя  нашого  міста,   спортивні  майданчики  були  для  нього  домівкою.

Тому саме турніром з волейболу ми вшановуємо пам’ять про видатного тренера, спортивного діяча нашого міста.

З 1998 року проводиться цей турнір. За всі роки взяли участь у ньому понад тисячу спортсменів різних вікових груп.

За підсумками турніру стали переможцями:

1 місце - команда «Базис – Кочубіївка»

2 місце - команда А-Пілон-Умань

3 місце - команда міста Первомайськ

Організатори волейбольного турніру дякують за допомогу:

1. Ректору Уманського національного університету садівництва – Непочатенко Олені Олександрівні.
  2. Директору тепличного комбінату – Гордію Миколі Васильовичу.
  3. Директору фірми «Базис» – Осадчому Володимиру Олексійовичу.