Вівторок, 21 березня 2017 12:00

Громадське обговорення

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Шановні уманчани!

На підставі розпорядження Уманського міського голови від 13.03.20178р. №59-р з метою забезпечення врахування громадської думки у м. Умань проводиться громадське обговорення щодо зміни назви (перейменування) вулиці і найменування нових вулиць м. Умань.

До Уманської міської ради надійшли наступні пропозиції від організацій, юридичних осіб та фізичних осіб щодо найменування та зміни назви (перейменування) вулиць

Існуюча назва Пропозиція на перейменування Суб’єкт внесення пропозиції Обгрунтування пропозиції
вулиця Коломенська вулиця Кизила Андрія Відділ культури Уманської міської ради

З метою увіковічення загиблого бійця Збройних сил України,

Героя України.

Новостворені вулиці

вулиця Гостинна; вулиця Світла;

вулиця Джерельна; вулиця Авіаційна.

Нікогда В. М.  

Громадське обговорення буде тривати протягом  2-х місяців з дати публікації цього інформаційного повідомлення до 21 травня 2017 року. Формами проведення громадського обговорення є розміщення на веб-сайті Уманської міської ради, електронні консультації (інтернет-опитування).

Організатором проведення громадського обговорення визначено відділ архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради (відповідальна особа Бондаренко Людмила Іванівна).

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення приймаються у письмовій формі за фактичною адресою місцезнаходження відділу архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради: вул. Коломенська, 3, та на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 20.05.2017р. Письмові пропозиції (зауваження) обов’язково повинні містити прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи (найменування юридичної особи, громадської організації) та адресу (місцезнаходження) особи, яка її подає. Електронні консультації (інтернет-опитування) триватимуть до 21.05.2017р. включно.

Протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) відділ архітекутри, містобудування та кадастру узагальнює результати та готує звіт, який буде оприлюднений на офіційному веб-сайті Уманської міської ради  до 05.06.2017р.

Для отримання консультацій з питань, що винесені на громадське обговорення, можна звернутися за адресою: вул. Коломенська, 3 відділ архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради або за телефоном (04744) 3-24-76.

Прочитано 1090 разів