Середа, 05 квітня 2017 10:06

Засідання постійних комісій

03 квітня відбулось засідання постійної комісії з питань освіти, науки, культури, у справах сім’ї, молоді та спорту на якому розглянули проект рішення «Про встановлення додаткових міських стипендій перспективним спортсменам», а також розглянули клопотання щодо відзнак Уманської міської ради.

На засіданні були присутні секретар ради Л.М. Кирилюк та начальник відділу з питань фізичної культури і спорту О.Г. Ремез.

05 квітня відбулось засідання постійної комісії з питань управління комунальною власністю, на якому було розглянуто  ряд питань щодо управління, оренди та користування майном міської комунальної власності.

В  роботі комісії взяла участь  начальник відділу комунального майна Коломієць Н.В.