П'ятниця, 14 квітня 2017 07:49

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

На засіданні виконавчого комітету Уманської міської ради, яке відбулося 13 квітня, були розглянуті такі питання:

-         Про організацію і проведення навчально-польових зборів з учнями, які закінчують вивчення предмету «Захисник Вітчизни» у 2017 році.

-         Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

-         Про результати конкурсу з перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами №1 (графік №4), №8 (графіки №№2,4), №15, №22 (графіки №№1,2), №23 (графіки №№1,2).

-         Про затвердження дислокацій сезонної дрібнороздрібної торгівлі та надання послуг у сфері розваг на території об’єктів благоустрою міста Умань.

-         Про погодження місць розташування об’єктів сезонної дрібнороздрібної торгівлі та надання послуг у сфері розваг на території об’єктів благоустрою міста Умань.

-         Про передачу майна з балансу ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на баланс КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КОМЕРЦІАЛІЗОВАНИЙ МАГАЗИН №2 «КНИГИ».

-         Про внесення змін до Положення про Почесну грамоту виконавчого комітету Уманської міської ради.

-         Про порушення клопотання щодо нагородження Почесною грамотою Черкаської обласної ради.

-         Про відзначення Почесною грамотою Черкаської обласної державної адміністрації.

-         Про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Уманської міської ради.

-         Про надання дозволу на укладення договору найму (оренди) житла, яке належить недієздатній особі.

-          Про надання одноразової адресної матеріальної допомоги окремим громадянам та інші.